Srpen 2011

Konečně fuč

28. srpna 2011 v 11:11 | Verush<3 |  deník.
Takže bratránek s tetou a strejdou konečně odjeli. Už mně srali, ale vážně.:D
No, včera jsme byli v Praze. Mám nové křeslo a zrcadlo a ještě nějaký rámečky na fotky. Pak ještě dvě tílka z NY, jedno za 79 Kč a druhý za 129 Kč, no nekup to.:D Ale pěkně tam chalo. Hnus, ble. Když jsme jeli domu, byla nádherná duha, celek půlkruh a krásně barevná.:D
No nejdou mi psát kom enty a to mně sere. Nemám na blog náladu teď, nevím. Asi se na delší domu mějte, já se tak za rok ozvu.:DNé to ne.;)

Návrat, ale ne tak docela

21. srpna 2011 v 21:01 | Verush<3 |  deník.
Hlásím návrat. Přijela jsem včera večer s tetou, strejdou a bratránkem. Ty u nás teď týden jsou, takže na blogu mě ještě nečekejte. U babičky, no bylo to celkem dobré. Na koupališti jsem byla jenom 1, ve čtvrtek a to mně štve, ale co už. No, koupila jsem si úžasnej polštář, takový chlupatý, miuju ho. Pak džíny a ještě kabelku. No přijela jsem a doma mně čekal vymalovaný {barevně!, konečně} a trochu přestavěný pokoj. Ještě nám zbývají dokoupit nějaký dorobnosti, poličky zdrcadlo a tak, ale to časem. No právě jsem si obědnala batoh, je užasný. No, to je všechno co vám řeknu, ani se nestihnu kouknout na blogy, už musím. Pa.
btw. Nejdou mi psát komentáře, chjo. No štve mně to.
------------------------------------------------------------------
ikonka x fancub