Září 2011

Muselo to přijít...

4. září 2011 v 20:32 | Verush<3 |  oznamy.
...možná to i někdo čekal. Poslední dobou to bylo evidentní. Už to není, to co to bývalo. Prostě konec. Už mně blogování nebaví. Ani ta grafika už ne. Těm, kterým jsem slíbila design se moc omlouvám, ale neudělám ho. Zvlášť mně to mrzí u Oly*, které jsem designy dělala moc ráda. Myslela jsem, že udělám vyjímku a design ti udělám, ale ty hrůzy co jsem stvořila bych si nedovolila zveřejnit, moc se ti omlouvám, i za to, že si tak dlouho čekala zbytečně. Mně už to grafika nejde, ztratila jsem nápady. Byly to krásně strávené skoro dva roky na blog.cz, nevím, jestli se ještě někdy vrátím. Možná jo, možná se mi bude stýskat, nejenom po skvělých lidech, které jsem tu poznala, ale i po blogu. Na své oblíbené blogy, se budu snažit chodit. Další důvod proč s blogem končím je škola. Chci se tenhle rok víc učit, ne všechno řešit tahákama atp. Sice nevím, jestli se mi to povede, ale chci to alespoň zkusit. A zrušení bůlogu mi v tom dost pomůže. Měla jsem to tu a stále mám ráda. Ti co chtějí, abych zůstala, můžou jenom doufat. Mějte se pěkně:)
Vaše Verush.

Š..hnusný slovo

2. září 2011 v 14:21 | Verush<3 |  deník.
Takže, zase "hnusný slovo". Ne, fakt tam nechci chodit. Hned v podstatě první den(dneska) jsme měli tu největší píču. Ze začátku byla v pohodě, i my byli v pohodě, jsem si řikala co se stalo, ale v půlce hodiny to zas začlo. To byly zas kecy + její výraz alá chytam mouchy(otevřená pusa a čumění do blba - příznak její nasranosti, nebo toho, že neví co si s náma počít). "Takže já si napíšu toho kdo kecá a oznámkuju mu práci."! Mně díkybohu ne!:D Naštěstí jsme ze "hnusný slovo" vypadli už o půl 12. Ale v pondělí máme 9 hodin, ještě k tomu samí "učící", ne jenom, že se pod tíhou báglu propadnu hluboko do země, ale bude to sakra namáhavej den, ani jedna hodina oddychu. A všechno to samozdřejmě zakončí hodina s panem sráčem a jeho fyzikou.
No novej batoh..ten co jsem si objednala, ten mi nepřišel, že prý není. Objednala jsem si ten samý jinde, tam taky není. Tak jsem si tam objednala jiný, tak doufám, že aspoň ten přijde. Sice není tak úžasnej jako tamten (fňuk), ale je taky pěknej.
------------------------------------------------------------------
ikonka x fancub